Yhteystiedot

Ota yhteyttä! Pirauttamisen jälkeen nopein kanava saada meidät kiinni.

Haluamme kuulla, mitä sinulla on mielen päällä. Oli kyse sitten HR palveluista, IT rekrytoinnista, uravalmennuksesta, työnantajakuvan kehittämisestä tai vaikkapa meille töihin hakemisesta. Laita allaolevalla lomakkeella meille viesti, vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Tai voit ottaa suoraan yhteyttä soittamalla Seppälän Kaisalle numeroon +358504335138.

Tässäpä me ollaan


Vappu Kassinen

Partner, Valmennus, konsultointi & johdon suorahaku

vappu@notarec.fi

Puh. +358 400 656 784

LinkedIn profiili

Varaa aika minimöteen

Kaisa Seppälä

Partner, Employer Branding, Rekrytointi- ja HR-palvelut

kaisa@notarec.fi

Puh. +358 50 433 5138

LinkedIn profiili

Varaa aika minimöteen

Sinikka Korkea-aho

Rekrytointi, suorahaku & HR-palvelut

sinikka@notarec.fi

Puh. +358 40 681 2994

LinkedIn profiili

Varaa aika minimöteen

Anna-Leena Kontio

Rekrytointi & HRD

ansku@notarec.fi

Puh. +358 40 585 4631

LinkedIn profiili

Antti Männikkö

Rekrytointi & johdon suorahaku

antti@notarec.fi

Puh. +358444915588

LinkedIn profiili

Anna-Maija Västilä

HRD & Rekrytointi

anna-maija@notarec.fi

Puh. +358 50 402 8338

LinkedIn profiili

Sofia Järnström

CEO, Rekrytointi, HRD & Employer Branding

sofia@notarec.fi

Puh. +358 44 745 4492

LinkedIn profiili