Yhteystiedot

Ota yhteyttä! Pirauttamisen jälkeen nopein kanava saada meidät kiinni.

Haluamme kuulla, mitä sinulla on mielen päällä. Oli kyse sitten HR palveluista, IT rekrytoinnista, uravalmennuksesta, työnantajakuvan kehittämisestä tai vaikkapa meille töihin hakemisesta. Laita allaolevalla lomakkeella meille viesti, vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Tai voit ottaa suoraan yhteyttä soittamalla puhelinnumeroon: +358 44 745 4492.

Tässäpä me ollaan


Sofia Järnström

CEO, Rekrytointi, HRD & Employer Branding

sofia@notarec.fi

Puh. +358 44 745 4492

LinkedIn profiili

Varaa aika minimöteen

Sinikka Korkea-aho

Rekrytointi, suorahaku & HR-palvelut

sinikka@notarec.fi

Puh. +358 40 681 2994

LinkedIn profiili

Varaa aika minimöteen

Vappu Kassinen

Valmennus & konsultointi

vappu@notarec.fi

Puh. +358 400 656 784

LinkedIn profiili

Varaa aika minimöteen

Kaisa Seppälä

Employer Branding & Rekrytointi

kaisa@notarec.fi

Puh. +358 50 433 5138

LinkedIn profiili

Varaa aika minimöteen

Jenna-Juulia Törmänen

IT rekrytointi

jenna@notarec.fi

Puh. +358 40 622 7393

LinkedIn profiili

Elina Lassila

Markkinoinnin suunnittelu, digitaalinen markkinointi & sisältömarkkinointi

elina@notarec.fi

Puh. +35840 612 7660

LinkedIn profiili