Yhteystiedot

Ota yhteyttä! Pirauttamisen jälkeen nopein kanava saada meidät kiinni.

Haluamme kuulla, mitä sinulla on mielen päällä. Oli kyse sitten HR palveluista, IT rekrytoinnista, uravalmennuksesta, työnantajakuvan kehittämisestä tai vaikkapa meille töihin hakemisesta. Laita allaolevalla lomakkeella meille viesti, vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Tai voit ottaa suoraan yhteyttä soittamalla Sofia Järnströmille numeroon +358447454492

Tässäpä me ollaan


Vappu Kassinen

Partner, Valmennus, konsultointi & johdon suorahaku

vappu@notarec.fi

Puh. +358 400 656 784

LinkedIn profiili

Varaa aika minimöteen

Anna-Leena Poukkanen

Partner, Talent Advisor

ansku@notarec.fi

Puh. +358 40 585 4631

LinkedIn profiili

Antti Männikkö

Rekrytointi & johdon suorahaku

antti@notarec.fi

Puh. +358444915588

LinkedIn profiili

Anna-Maija Västilä

HRD & Rekrytointi

anna-maija@notarec.fi

Puh. +358 50 402 8338

LinkedIn profiili

Meri Merkkiniemi

HRD, Rekrytointi & Johdon suorahaku

meri@notarec.fi

Puh. +358 44 493 2704

LinkedIn profiili

Jaana Lokka-Palomäki

Advisor, HRD & Design Thinking

jaana@notarec.fi

Puh. +358 50 524 9627

LinkedIn profiili

Sofia Järnström

Yrittäjä, Toimitusjohtaja

sofia@notarec.fi

Puh. +358 44 745 4492

LinkedIn profiili

Kaisa Seppälä

Partner, Employer Branding, Rekrytointi- ja HR-palvelut

kaisa@notarec.fi

Puh. +358 50 433 5138

LinkedIn profiili

Jaana Lokka-Palomäki

Advisor, HRD & Design Thinking

jaana@notarec.fi

Puh. +358 50 524 9627

LinkedIn profiili

Heidi Mankinen

Advisor, HRM & HR Service Design

heidi@notarec.fi

Puh. +358 50 486 9822

LinkedIn profiili

Ronja Järvelä

Talent Sourcer

ronja@notarec.fi

Puh. +358 44 493 4416

LinkedIn profiili

Siiri Anttila

Talent Sourcer

siiri@notarec.fi

Puh. +358 40 681 2994

LinkedIn profiili